Solutions Recruitment

Nasza dusza

Mając ponad 20-letnie doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi i odpowiadając na potrzeby rynku XXI wieku powstał projekt o nazwie Solutions Recruitment B.V.

Ta firma powstała z miłości do pracy z ludźmi.

Naszą dewizą jest „Profesjonalizm”, który nigdy nie jest przypadkiem. Pasja rodzi profesjonalizm. Profesjonalizm daje jakość a jakość to luksus w życiu.

Specjalizujemy się w kompleksowej realizacji projektów rekrutacyjnych na stanowiska:

  • specjalistyczne,
  • kadry zarządzającej średniego i wyższego szczebla,
  • pracowników tymczasowych w pracach sezonowych,
  • pracowników na stałe miejsca pracy
  • pracowników technicznych 

 

Solutions Recruitment B.V. jest:

Firmą rekrutacyjną

poszukującą najlepszego personelu dla Twojej firmy;

doradztwą personalnym

dla osób poszukujących pracy i nowych wyzwań;

jednostką audytującą

prowadząca audyty dla Twoich potrzeb i rozwoju

firmą szkoleniową

która udoskonali Twój personel do Twoich przyszłych potrzeb.

Opinie naszych pracowników

Dokładne informacje o pracy i zakwaterowaniu gdzie pojechałem. Pomogli mi w organizacji transportu, bardzo polecam.
Bartek z Nowej Rudy
Bardzo pomocne i miłe osoby, zawsze sa dostepni. Dzieki nim wyjechałam do fajnej firmy gdzie pracuje juz kilka miesiecy. Polecam.
Agata
Dzieki Solution wyjechalem do firmy gdzie mam bardzo fajne warunki pracy i zakwaterowania. Mialem kilka ofert z roznych biur i bardzo sie ciesze ze wyjechalem przez Solutions
Slawek

Jesteśmy wszędzie tam, gdzie wybierany jest zawód i planowana jest kariera.

Mamy bogate doświadczenie w rekrutacji pracowników w takich krajach jak: Francji, Holandii, Belgii, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, Norwegii, Danii i Finlandii.

Rekrutacja pracowników była i jest najważniejszą gałęzią naszej działalności, bo ona pozwala nam non stop rozwijać się i dzięki rekrutacji pracowników tymczasowych, znamy najlepiej potrzeby danego rynku pracy. 

Służymy każdemu, zarówno w karierze zawodowej, jak i w rozwoju firmy. Zwielokrotniamy kapitał kariery osób, zespołów i instytucji.

U nas zawsze masz zagwarantowane dodatkowe 100% efektywności.

Nasz wykwalifikowany zespół prowadzi szkolenia dla Parlamentu Europejskiego, wspiera Kancelarię Prezesa Rady Ministrów, wspiera wybory prezydenckie oraz współpracuje z Kancelarią Senatu.

Nasz zespół tworzą certyfikowani specjaliści z International Coaching Federation (ICF), doktorzy i profesorowie z Uniwersytetu Warszawskiego.

Uczymy języków za pomocą sprawdzonych i certyfikowanych metod, które pozwalają osiągnąć najszybsze wyniki w możliwie najkrótszym czasie.

Kim jesteśmy

Nasza wiedza i doświadczenie

Nasza firma deleguje specjalistę do każdego zadania. W przypadku kursów językowych nasze metody są najskuteczniejsze ze wszystkich metod.

Zawsze badamy specyfikę firmy a następnie na tej podstawie opracowujemy indywidualny program nauczania, dzięki któremu dowiadujemy się, co jest potrzebne, a mózg ucznia natychmiast zapamiętuje wszystkie informacje, ponieważ są one naturalnie związane ze środowiskiem, w którym pracują.

Jeśli potrzebujesz sprawdzonego kursu, z najskuteczniejszą metodą, indywidualnie dopasowaną do potrzeb Twojej firmy, wdrożymy go dla Ciebie.

Jeśli Twoja firma czeka na audyt, możemy go dla Ciebie w pełni przygotować!

Możemy tworzyć lub sprawdzać procedury, księgi jakości, plany przebiegu procesów i instrukcje.

Know How

Prowadzimy szkolenia rozwojowe i sprzedażowe, szkolimy liderów zespołów.

Dbamy na najwyższym poziomie o usprawnienie działania firmy, co poparte jest licznymi rekomendacjami dla nas.

Nasz zespół tworzą wykwalifikowani specjaliści z Polski, którzy dbają o to, aby zapewnić Państwu jak najlepszych pracowników odpowiadających Państwa potrzebom i rynkowi pracy a pracownikowi wymarzoną ofertę pracy.

W naszej pracy skupiamy się na budowaniu długofalowych relacji biznesowych w oparciu o zaufanie klientów oraz kandydatów. Jest to tylko możliwe poprzez doświadczenie, które posiadamy oraz uważne zrozumienie specyfiki biznesu, kultury organizacyjnej i potrzeb personalnych naszych kandydatów oraz klientów.

Translate »