Solutions Recruitment

SprintWerk

O SprintWerkt

Sprint Werkt to agencja pracy tymczasowej w Ochten, która działa w środkowej Holandii od 2008 roku. Każdego dnia setki migrantów zarobkowych pracują dla naszych relacji. Sa to głównie firmy z branży logistycznej, technologicznej, produkcyjnej, spożywczej, organicznej i transportowej. Z wieloma z tych firm współpracujemy od wielu lat.

Jako pracodawca i usługodawca nieustannie inwestujemy. W naszych ludzi, w nasze relacje i we współpracę ze wszystkimi, dzięki którym nasza firma odniosła sukces.

Certyfikaty zapewniające gwarancje Twojego bezpiecznego pobytu za granicą

Sprint Works oferuje elastyczność

Dzięki dużej bazie danych pracowników jesteśmy w stanie szybko się zmienić. W ten sposób zapewniamy Twojej organizacji elastyczność, której potrzebuje każdego dnia: natychmiastowe zwiększanie skali w okresach szczytu i natychmiastowe zmniejszanie w spokojniejszych okresach. Dla nas najnormalniejsza rzecz na świecie.

Sprint Works oferuje ciągłość

Ponieważ znamy Twoją organizację, wiemy, co się dzieje i czego potrzebujesz. W ten sposób dbamy o Ciebie. W naszym biurze znajdziesz stały zespół ludzi, którzy pracują w SprintWerkt od wielu lat. Masz własną osobę kontaktową dla swojej organizacji, która zna wszystkie tajniki Twojej organizacji i jest zawsze do Twojej dyspozycji.

Sprint Works ma zakwaterowanie

Nasi pracownicy chcą skoncentrować się na tym, po co są w Holandii: na swojej pracy. Zapewniamy idealne warunki, w tym wysokiej jakości certyfikowane mieszkania. Prywatny pokój dla każdego, doskonałe zaplecze sanitarne, maksymalne bezpieczeństwo i odpowiednia konserwacja. Wynajmujemy również nasze zakwaterowanie na zasadzie non-profit.

Sprint Works ma zrównoważony transport

Około 70 procent naszych pracowników dojeżdża do pracy rowerem. Jest to korzystne nie tylko dla zdrowia, ale także dla środowiska. Dzięki naszemu certyfikatowi Go Green pomagamy naszym klientom osiągnąć cele CSR lub zmniejszyć ich ślad węglowy. Oprócz roweru dostępna jest sprawdzona i niezawodna flota pojazdów dla pracowników z większymi odległościami dojazdu do pracy.

Sektory pracy

Logistyka

Duża część naszych pracowników pracuje w funkcjach logistycznych, w różnych centrach dystrybucyjnych i magazynach. Pracownicy SprintWerkt na co dzień pracują na stanowiskach takich jak order picker, kierowca wózka widłowego, voice picker, kierowca wózka wysokiego składowania, lider liniowy czy pracownik dystrybucji.

Przemysł wytwórczy

Pracownicy SprintWerkt na co dzień pracują jako pracownicy produkcyjni w różnych procesach. Między innymi pośredniczymy w naszych relacjach z pracownikami produkcji, operatorami (liniowymi) i trenerami (liniowymi).

Przemysł spożywczy

Duża część pracowników SprintWerkt działa w branży piekarniczo-cukierniczej oraz przetwórstwa owocowo-warzywnego. Mamy ponad 10 lat doświadczenia w tej branży.

Technologia

Od 2018 roku SprintWerkt działa również w różnych sektorach technicznych, tutaj robimy dużo dla firm metalowych, drzewnych i budowlanych. Stanowiska, które tu pełnimy to np. plecionki betonowe, spawacze, mechaniczna obróbka drewna oraz stolarze.

Co mówią o SprintWerk i warto wiedzieć

SprintWerkt wciąż się rozwija

Holandia ma złą reputację, jeśli chodzi o kontakty z pracownikami migrującymi. Pracują przez wiele godzin, wykonują ciężką pracę, mają złe warunki mieszkaniowe i nie otrzymują wystarczających zarobków. To właśnie te nadużycia zawsze przedostają się do mediów. Sprintwerkt firmy Dodewaard udowadnia, że ​​można też robić inaczej, gdzie punktem odniesienia jest uznanie.
 
SprintWerkt, który działa od 2008 roku, codziennie wysyła zmotywowanych pracowników migrujących w sektorze spożywczym, produkcji, logistyce, gastronomii, transporcie oraz rolnictwie i ogrodnictwie szklarniowym. Członkostwo w ABU i certyfikat NEN-44001 dowodzą, że w tej agencji pracy jest więcej niż w porządku. Jeszcze ważniejsze jest to, w jaki sposób dyrektor operacyjny w SprintWerkt, znajduje praktyczne zastosowanie. „Nie ma wątpliwości, że należy serdecznie powitać pracowników migrujących, którzy opuszczają dom i ognisko domowe. Zaczyna się to od rekrutacji i selekcji wą krajach, w których znajdują się biura SprintWerkt
 
https://www.driestedenbusiness.nl/leesmeer/nieuws/23107/sprintwerkt+continueert+groei
Translate »